Rezervasyon: 0(264) 777 2 111

ODALARIMIZ

Rahatınıza Bakın..!

Ayaklarınızı uzatın konforun ve rahatlığın keyfine varın… Sakarya Otel Arya nın bünyesinde bulunan Arya Suitler 42 metrekare, Arya Deluxeler 36 metrekare ve standart odalar 22 metrekare büyüklükleri ile Sakarya otelleri arasında en geniş konaklama imkanı sunmaktaıdr.
Sakarya Otel Arya 'nın tüm odalarında, LCD TV, Uydu Yayını, Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, Laptop boyu, prizli elektronik şifreli kasa, Saç kurutma makinesi, Minibar ve tüm buklet ürünleri bulunmaktadır.


Ayrıca siz değerli misafirlerimizin Sakarya konaklamalarınızda, Sakarya Otel Arya nın, tüm alanlarını kapsayan kablosuz internet (wi-fi), odalarda 0,5 cl pet şişe su ve çay-kahve ikramı ücretsiz olarak sunulmaktadır

Deluxe ve Suit odalarada ücretsiz olarak, tek parça ütü hizmeti ve dilediğiniz zaman kendiniz hazırlayabileceğiniz çay ve kahve ürünleri, deluxe ve suite odalarda konaklayan değerli misafirlerimize sunulmaktadır. Bunların dışında sadece Suite odalarda standart olarak bulunan 42 inch dev ekran LCD TV, DVD player ve jakuzi günün stresinden uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

Standart Odalarımız
Deluxe Odalarımız
Suit Odalarımız